Domácí

Chovanec: Šlachta musí nést za svůj boj následky

Ministr vnitra Milan Chovanec dnes poskytl rozhovor deníku Právo, ve kterém opět obhajoval kontroverzní reformu policie a následně se vyjadřoval k aktuálním obviněním špiček policie z úniků informací z živých vyšetřovaných kauz.

“Pokud existují důkazy o tom, že policejní prezident vynášel nějaké informace z živých kauz, potom má být stíhán podle práva”, řekl Chovanec, který však následně ihned policejnímu prezidentovi Tomáši Tuhému opět vyjádřil svou důvěru.

Následně odpovídal Chovanec na návodnou otázku směřovanou na údajnou kampaň ANO namířenou proti ČSSD a proti němu osobně: “Myslím, že cílem je odstranit policejního prezidenta a následně ministra vnitra, tak to přece v politice bývá. Na té funkci nelpím, na druhou stranu nebudu ustupovat tomuto tlaku”, uvedl Chovanec silácky.

Nakonec se ministr vnitra vyjádřil i k osobě Roberta Šlachty, když uvedl: “Já si dokonce myslím, že si Robert Šlachta jako policista a srdcař myslí, že bojuje správnými prostředky… Je to jeho rozhodnutí, on se vydal na tuto cestu a musí si za to nést následky, které to může přinést”, dodal Chovanec.

-rh-

12 komentářů

 1. Anonym says:

  Jasná výstraha

 2. miloš says:

  Bojím se,aby Šlachta třeba nespadl pod auto, nebo nevypadl s okna. Ale tenhle národ nepovstane, já říkám už dlouho, že je potřeba vzít vidle do ruky a tenhle chlívek vykydat, jenže Češi raději čumí na přiblblé seriály, nebo vymetají nákupáky, to se to pak takové holotě vládne….

 3. Žádná modernizace policie,smrdí to čím dál víc,prostě v tom lidé vidí podraz a zametání průserů.

 4. Přesně tak Miloši. Mám úplně stejný názor. Lidi jsou ovce a tak jim dali internet, obchodní centra a myslí si, že mají demokracii. Jen kdyby jste jim vypnuli televize a internet. Hned by byli v ulicích 🙂

 5. ….svatá pravda,lépe bych to nenapsal..

 6. O tom to přece celé je, Šlachta už začínal být moc nebezpečný, pro určité lidi. Tak musel odejít, takhle se dělalo a dělat bude dál. Dosadí se někdo neškodný, užitečný blbec a všichni budou spokojení.

 7. Však už aby byli zas volby. Teď už snad lidi procitnou a spočítají jim to! Až dosud jsem byl věrným voličem ČSSD. Věřil jsem jim, ale toto! Moc se omlouvám všem slušným lidem a slibuji, že už ode mě ČSSD hlas v životě nedostane.

 8. Jan Holenda says:

  Šlachta a Ištván už měli být dávno v teplácích za barnumskou akci a pád vlády. Výsledkem jejich obrovského nasazení bylo zjištění, že sekretářka nezdanila darovanou kabelku.

 9. Jaromí Kubečka says:

  Ať je to jak je to.Nedovolili jste Šlachtovi mluvit.A o to jde,čeho se bojíte ,vy pokrytci?Je jen jediný důvod proč nemohl promluvit,jste v “tom” namočení chlapci.Demokracie zase dostala na prdel a ještě tady šíříte nějaké debilní kecy.

 10. Jaromí Kubečka says:

  Pokud existují důkazy o tom, že policejní prezident vynášel nějaké informace z živých kauz, potom má být stíhán podle práva“, řekl Chovanec, který však následně ihned policejnímu prezidentovi Tomáši Tuhému opět vyjádřil svou důvěru.
  ……………………………………………………….
  Ale existenci důkazů si raději nechtěl nechat předložit,tak o čem vlastně mluví?

 11. Socani jsou již dlouho v politice a svým jednáním se přibližují ODS,protože mají strach že vyplavou jejich průšvihy a napojení na podsvětí.Zase dělají z lidí voli.Je třeba je nevolit a tím jim sebrat vítr s plachet.Pane Šlachta,hodně síly a vydržte,věřím,že se vrátíte jako vítěz a Chovanec s kumpány půjdou někam.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.