Listopad 2018: Jsou dnešní demonstrace v Praze proti Babišovi skutečně neorganizované a spontánní?

Domácí

Listopad 2018: Jsou dnešní demonstrace v Praze proti Babišovi skutečně neorganizované a spontánní?

Dnešní uctění památky studentů z roku 1939 a 1989 v Praze proměnili nikým nevolení aktivisté a pravicová opozice na základě uměle vyvolané mediální kampaně reportérů Televize Seznam v protesty proti Andreji Babišovi. Jako vždy jsou tyto akce prezentovány jako “spontánní” a “nikým neorganizované” projevu vůle lidu.

Stejné protestní kartičky?

Na titulní fotografii, která byla dnes pořízena v ulicích Prahy je velmi zajímavé, že všichni lidé drží v ruce profesionálně vyrobené připravené kartičky, které byly rozdávány organizátory demonstrací. Je vidět, že se jedná o velmi dobře připravenou kampaň, která zneužila výročí listopadu 1989 pro soukromé a skupinové cíle všech těch, kteří neuspěli v řádných volbách a nebo dokonce těch, kteří se žádných voleb ani neúčastní, protože dobře tuší, že by neuspěli.

Foto: Facebook

Politické menšiny baží po moci

Od listopadu 1989 je to již poněkolikáté, kdy se ti, jejichž názory nemají v demokratické společnosti šanci uspět, snaží dostat k moci a k možnosti rozkrádat stát s pomocí uměle vyvolávaných kampaní proti těm, kteří chtějí naopak státní majetek chránit. Chtějí tak navázat na převážnou část uplynulých 29 let, kdy se zde pod ochranou stran jako ODS, ČSSD, a TOP09 rozkrádal státní majetek ve velkém. Tato chobotnice má spoustu chapadel a bohužel se stále objevují nová. Ale boj proti nim nelze nikdy vzdát.

-rh-

6 komentářů

 1. Josef Plichta says:

  Nápadně to připomíná červené karty, jejichž stopa končila velmi blízko ambasády USA. Konec konců bývalý velvyslanec Schapiro je stále v ČR a překvapivě ve službách Bakaly. To jsou ale náhodičky, že ?

 2. Sakra to jsou straslive blaboly !!!
  Tijete na Marsu ??

 3. zakola says:

  Opravdu by mně zajímalo kdo a za jaké peníze vytiskl ty kartičky. A dále by mně zajímalo myšlení těch ovcí , které zaplnily celé náměstí a poslušně zvedaly tyto kartičky a řvaly : demisi. S čím jsou nespokojeni a koho by nejraději viděly na postu premiéra. Snad Kalouska , nebo Fialu?

 4. Pavel Tulej says:

  Tak V.Moravec opět perlí. A velký inkvizitor Bartošek s plamenným leskem v očích hodných inkvizitora z knihy Kladivo na čarodějnice jakbysmet. Poslední dobou mi hlava opravdu nebere mnoho věcí, a tato štvanice na premiéra k nim patří, je na prvním místě. Proč? Na základě rozhodně nedůvěryhodných informací dvou podivných bezcharakterních novinářů je na nohou policie, státní zastupitelství, tajné služby a bůhví kdo ještě. Bylo namístě se zeptat proč? Je v tom snaha ochránit naši demokracii před zlým miliardářem , nebo reportáž Slonkové a Kubíka berou jako anonymní oznámení, protože i takovými se musí zabývat?
  Pražský národ , národ opoziční ,pořádá demonstrace za odstoupení premiéra a presidenta. Možná jich včera bylo 100.000 tisíc, ale nás všech je deset milionů, a to je rozdíl. Moravec mává Právem a ptá se sugestivně , který otec by tohle dovolil, aby jeho syn odjel na Krym a prozradil , že jeho syn je psychicky nemocný? Který. To musím být hyena! Ó , jak hnusné! Musím Moravcovi připomenout, protože on ze známých důvodů otcem není, že je opravdu moc těžké nařizovat dospělému synovi či dceři , co má dělat , ba co musí dělat, kam jezdit s kým jezdit , do koho se může zamilovat a do koho ne, atd. Každý , kdo má tak velké děti , ví o tom své. A že byl Babiš mladší na Krymu? Mohou ŠVÝCARŠTÍ občané na Krym? Opravdu nevím, snad se to objasní, ale potom by se o to měly zajímat švýcarské orgány a ne české. Stejně jako s tím údajným zavlečením. Doporučuji panu Moravcovi, aby si pozval do studia někoho kompetentního ze švýcarské konfederace a dotyčná osoba mu to samozřejmě vysvětlí. Vsadím se , že to se nestane, protože celé spiknutí a neváhám nastalou situaci tak nazvat, by se zhroutilo jak hromádka karet. A co se týče řečí o tom, že syn pana premiéra je nemocen , se ví delší dobu a je to ve spisu k Čapímu hnízdu, jak řekli někteří poslanci, kteří do spisu nahlédli, tak nerozumím, proč tak plamenně se inkvizitor Bartošek navážel do premiéra. Nebo možná vím, snad se chce stát premiérem on sám, ovšem to by předem muselo peklo zamrznou.

  To se mi líbí

 5. František Fedaš says:

  Už by je mněli zavřít i kdybych někoho nenáviděl sebe víc tak tohle je největší prasárna od novinářské žumpy a majitele Senamu,který jim dovolil tuto reportáž odvisílat bych napálkoval minimálně 50milinovou pokutu já vím,že to je směšná částka které by se jenom vysmál.

 6. Stanislav Poruba says:

  Myslím si,že je to zbytečná otázka. Dobrý den všem slušným lidem . Víme kdy to poprvé začalo a jak agresívně pokračovalo. Dokud budou na světě opilé svině typu Kalouska, bezcharakterní stařeny Němcové a kteatury a hnusu P. Fialy, Stanjury a jeho svou matrací tak to bude stále ne-li furt.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.