Kauza Babiš: Novinářský hyenismus Sabiny Slonkové

Domácí

Kauza Babiš: Novinářský hyenismus Sabiny Slonkové

Od včerejška jsme svědky další fáze mediální kampaně proti Andreji Babišovi v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo. Novinářka Sabina Slonková a její kolega Jiří Kubík přišli s čistým novinářským hyenismem, když podvodem natočili rozhovor se starším synem Andreje Babiše, který je evidentně psychicky nemocný, což bylo na záznamu patrné. Podle psychiatrů, kteří záznam shlédli, se u něj jedná pravděpodobně o schizofrenii.

Novináři porušili etický kodex

Mimo toho, že zneužívat nemocného člověka je odsouzeníhodné samo o sobě, porušili Sabina Slonková a Jiří Kubík etický kodex Syndikátu novinářů ČR, kde se mimo jiné říká:

Novinář je povinen nepoužívat nepoctivé prostředky k získání informace, fotografie nebo dokumentu nebo využívat k tomu dobré víry kohokoliv.(viz ZDE)

Co je schizofrenie

Schizofrenie je duševní porucha charakteristická selháváním myšlenkových procesů a sníženou schopností vnímat emoce a reagovat na ně. Nejběžněji se projevuje sluchovými halucinacemi, paranoidními či bizarními bludy nebo zmatenou řečí a myšlením, a jde ruku v ruce s rozsáhlou sociální či pracovní dysfunkcí.

Kdo je Sabina Slonková

Sabina Slonková je kontroverzní česká novinářka, která pracovala dlouhou dobu pro deník MF Dnes. V roce 2000 byla obviněna v kauze Olovo kvůli tomu, že odmítla policii sdělit, od koho se spolu s kolegou Jiřím Kubíkem dozvěděla o pamfletu proti političce ČSSD Petře Buzkové. Od trestního stíhání ji zachránila až milost tehdejšího prezidenta Václava Havla.

V únoru 2009 jí soud uložil pokutu 20 000 korun za „ochranu svého zdroje“ v kauze tajné schůzky z ledna 2008 mezi kancléřem prezidenta Jiřím Weiglem a někdejším Zemanovým poradcem Miroslavem Šloufem v hotelu Savoy ohledně volby prezidenta. Od roku 2014 provozuje Slonková portál Neovlivní.cz a od roku 2016 pracuje navíc pro portál Seznamzprávy.cz. V posledních letech se Slonková soustředila téměř výhradně na kampaň proti Andreji Babišovi.

Zdroj: Wikipedia.org

-rh-

 

2 komentáře

  1. Jsem normální důchodce, počítám každou korunu, vše je však podivné:jeden den si poslanci schválí platy, druhý den zvolí senát a třetí chtějí hlasovat o důvěře.??? To snad Slonková s Kubíkem navštívili Babiše v jeho domě bez ohlášení? Jak se k němu přímo dostali?Proč se vynášejí informace o zdravotním stavu. Slonková je už podle mne profesně nemocná , zlá a mstivá. S kým jede a kdo ji platí.Už začínám mít pocit “co rzého, to zlého”. To je hon na jeho rodinu. To organizovaný zločin, to není trestné!!!!

  2. Bakakala says:

    Slonková kope za lidi kteří ukradli CR 100 mld – v cirkevních rest. – za velmi podivných okolností – prodali CSA za cenu 1 letadla – prejmenovali Ruzniny na Hajzlovo, teda Havlovo – všechno proti zájmu většiny zato plně podporovaní medii. Tuhle skupinu, spojuje krom jinéhoj, židáctví – ježidáctví – ježíšíctví – a jejich hlásné trouby, media. Znichž např. TV Nohu, vlastnil do nedávna zidovsky náboženský tak trochu fanatik = věří. K téhle skupině patří značná část umělců, které si vydržuje a ti at už to vědí nebo ne, hrají na oplátku za ně. Jsou to katolický kolaboranti, který české země trápili a trapí, už od středověku. Zní to divoce ale stačí si dohledat, např. kdo ovládal ministerstvo kultury, od 89? v drtivé většině, ježišáci (KDU, TOP). Kdo sponzoroval Hajzla, teda Havla, před 89? Ten samý, co mu dělal kancléře a ten samý, co prosadil cirk. rest. .. ten samý, jehož velký kamarád Kakala, teda Bakala, je známý z OKD a okradl nás o další miliardy .. vydávali spolu Respekt, Reflex .. jaká to náhoda, že to je potomek starého katolického rodu, který naprostou většinu svého majektu v čechách získal po národní katastrofě, bílé hoře v souvislosti s vítězstvím němců a katolickou totalitou. A jaká to náhoda, že cirk. rest. prosadily ryba Necas katolík, Schwarzblejt katolík, a Srábotka ježíšák. Jaká to náhoda, že ředitel CT nezDvořák, do toho všeho zapadá, jako další média (seznam, aktuálne, atd) Dvořák, který řídil Novu v době vlastnění oním fanatickým židem a kterého posadila do CT, jaká náhoda zasvratá trojice katolíků Nečas, Kradousek a Schwrsblejt. Babiš s nima nepeče, takže se děje, to co už tolikrát v historii … navíc, je Babiš těžká originál česká váha, takže se můžou vyprujmovat. Slonková, neovlivní, a podobní trapáčci jsou at už to vědí jen další slouhové tehlech kruhů. A mimochodem, Bartoš, je taky pomatenej ježíšák (=navázaný na daný kruhy, názory, atd). Samosebou, je to složitější ale zmíněné vazby jsou jasné, včetně toho, jako ze ti zmínění jakoby náhodou shodují.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.