Domácí

KOMENTÁŘ: Babišovi kritici mají jednu slabinu, jsou nedůvěryhodní

Andrej Babiš byl od svého vstupu do politiky vnímán stávajícími politickými subjekty jako ohrožení. Protože ho nedokázali porazit argumenty, sahají postupně ke stále “těžším kalibrům” boje proti němu.

Jejich hlavním problémem však není Babišova síla, ale jejich slabost vyplývající z jejich nízké důvěryhodnosti v očích potenciálních voličů. Proto se jim přeze vše, co se v posledních týdnech a měsících odehrává, nedaří podstatně snížit podporu občanů hnutí ANO.

Jak mohou Babiše důvěryhodně kritizovat a stavět se do role jediných spravedlivých tak zdiskreditovaní lidé jako Miroslav Kalousek, Miroslava Němcová, Bohuslav Sobotka atd..

Všichni z nich byli u toho, jak se tu za uplynulých téměř 28 let rozkrádal státní majetek ve velkém a nic proti tomu neudělali. Naopak, nejméně svou nečinností se na tom podíleli.

Pokud tedy opozice proti Babišovi nebude schopna nabídnout voličům nové, nezdiskreditované tváře, které budou mít šanci získat zpět ztracenou důvěru lidí v politiky a politiku, nemá šanci nad ním dlouhodobě zvítězit.

-rh-

8 komentářů

 1. Radim says:

  Plne souhlasim! To nema chybu! Proto je pro me ANO jedina nezkorumpovana strana!

 2. Pavel says:

  Naprosto souhlasím, volím mého příznivce, Andreje Babiše

 3. Vladimír says:

  Je to smutný, ale má pravdu – chtělo by to novou krev. Není to však argument pro to, abych toho gaunera volil!!

 4. Jiří says:

  Je to výstižné, těm jmenovaným se nedá věřit ani jak se jmenují. Měli by být za katrem.

 5. Vladimíre,také jeden který uvěřil těm obviněním,mimo jiné přopraveným na předvolební kampaň. Inu daří se!

 6. A.Babiš obviněný!

 7. Josef Galander says:

  Pokud by byly serioní a prošetřené důkazy proti p.Babišovi,již by byl stíhán,pokud se musí “vyrobit” tak to nějaký čas trvá!!!

 8. Ladislav says:

  Myslím že tady píší lidi bez mozku, kteří neumí domyslet co je Babiš za grázla a jakými lumpárnami získal většinu svích firem.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.