Domácí

VIDEO: Milan Chovanec vrací úder aneb jak spadnout na úplné dno

Ministr vnitra Milan Chovanec se rozhodl “vrátit úder” podnikateli Radimu Jančurovi, který na své autobusy umístil kontakty na něj a na premiéra Bohuslava Sobotku. Natočil video, které umístil na sociální síť YouTube.

Celý videozáznam se nese v duchu Chovancovy špatně potlačované ukřivděnosti. Na jednu stranu jakoby “slušně” Radima Jančuru zdraví, aby ho vždy vzápětí napadl nějakou narážkou. Sám sebe neváhá opakovaně označit za “obyčejného chlapa” či dokonce “slušného politika z Plzně”. Nakonec se snižuje k až plačtivě dětinskému prohlášení typu, že “on se miliardářem nikdy nestane”…

Za téměř 27 let od převratu v roce 1989 jsme si od politiků zvykli na ledacos. Milan Chovanec se asi rozhodl přijít s něčím novým, neotřelým, s politickou fraškou… Je ovšem otázkou, zda tento nadějný komik je ten správný člověk na svém místě, který se má “starat o celou policii”, jak se nedávno vyjádřil, potažmo o bezpečnost v této zemi obecně.

Čím dále více je jasné, že by v této situaci do celé záležitosti měl rázněji promluvit premiér této země Bohuslav Sobotka, který se dosud tak trochu skrýval za Chovancova záda. Měl by Chovancovi jasně stanovit mantinely, ve kterých by se jako vysoký vládní představitel měl pohybovat a nebo by jej měl vyloučit z týmu. Nikdo jiný to za Sobotku udělat nemůže.

Napsáno pro Bigbloger.lidovky.cz

Rudolf Hruboň

5 komentářů

 1. Petr Kania says:

  EU je poněkud větší paskvil, než bylo kdysi RVHP. Samá omezení a nesmyslné příkazy. Do společné kasy EU platíme peníze a nazpět sem jdou dotace, ze kterých mají užitek jen majitelé velkých stavebních firem a velcí podnikatelé. Švýcaři a Norové měli rozum, že do tohoto pochybného spolku nevstoupili. Za 26 let budování “demokracie” jsme se dostali z bláta do louže. Už chybí jen to, aby Šlachtu nahradil Rittig a Sobotku Jana Nagyová – Nečasová a bude vymalováno.

 2. Daniel says:

  Norové za připstup na společný trh platí desítky miliard ročně a mají za povinnost implementovat unijní právo, což už z 92% udělali. Norská premiérka varovala Brity před vystoupením, milý pane Kanio.

 3. Karlos says:

  Pan chovanec se nazval slušným chlapem a politikem?????? To si dělá legraci? Podrazák zůstane podrazákem a může lézt do zadku komukoliv. Pro mne toto je člověk, který nemá v politice vůbec co dělat. Křivák jak má být, prototyp člověka, který je neskutečně křivý. A vnitro je něco, co tento člověk zničil.

 4. Až do teď jsem byl spolehlivým voličem ČSSD. Byl, ale už jsem vystřízlivěl a přiznávám, že se za to hodně stydím! Podvodník jeden větší než druhý!

 5. miloš says:

  Chovanec je vzor charakteru, to se vidělo po Lánské schůzce, jak se mu břicho třáslo, jak spěchal udávat. To je tak, když někdo myslí střevem

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.