Domácí

KOMENTÁŘ: Proč policie přidělila kauzu Čapí hnízdo vyšetřovateli, který zpackal případ Neograph?

Jak bylo oznámeno, kauzu Čapí hnízdo přidělila policie vyšetřovateli Pavlu Nevtípilovi, který selhal v jiné důležitém případu kolem tiskárny Neograph. Proč byl tak důležitý a citlivý případ přidělen někomu takovému?

O co šlo v případu kolem tiskárny Neograph si můžete osvěžit třeba zde. Stručně řečeno, vyšetřovatel Pavel Nevtípil je důvodně podezřelý, že svým špatným postupem při vyšetřování uvedené kauzy umožnil zcizení firmy lidem spojeným s nechvalně známým kmotrem Ivo Rittigem.

Na základě výše uvedeného je možné, že Nevtípil jednal v zájmu lidí spojených s Rittigem, což by znamenalo, že případ Čapí hnízdo vyšetřuje člověk napojený na osoby spojené s organizovaným zločinem.

Pokud půjdeme dále v úvahách kolem zájmů stojících za vyšetřováním Andreje Babiše a jeho blízkých spolupracovníků, byly by tyto skutečnosti bohužel potvrzením toho, že propojení určitých politických kruhů s podsvětím v této zemi je stále živé.

-rh-

2 komentáře

  1. Veronika P. says:

    Spekulace do článku nepatří, vaše “je možné” si strčte někam, detektiv se jmenuje Nevtípil, nikoli Vtípil, jste manty

  2. je zřejmé, že žádná z akcí spojená s politikou od roku 98 nebyla nikdy došetřena a nebude,. viz František Mrázek a další. Proto je jasné kdo a proč zde po roce 98 politiku dělá. Pravda, právo a spravedlnost vzali za své, ale stát fuguje, důchody se vyplácí, soc. a zdravotní se vybýrá, exekuce fungují, tak lidi držte hubu, všechno je v pořádku, ALE jak dlouho v tomhle hnoji budeme šlapat, než se potopíme úplně? Kdo to ví odpoví.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.