Zahraniční

Marine Le Penová požaduje okamžité zrušení Schengenu

Předsedkyně francouzské opoziční strany Národní fronta Marine Le Penová požaduje okamžité zrušení schengenského prostoru, aby byla zajištěna bezpečnost Francie. “Požadujeme okamžité zrušení Schengenu s cílem zajistit naši bezpečnost,” prohlásila Le Penová pro francouzská média.

Již dříve se Le Penová vyjádřila, že ve Francii existuje více důvodů než ve Spojeném království, aby země opustila Evropskou unii, a vyzvala k uspořádání referenda o vystoupení z EU po britském vzoru. Francouzský prezident Francois Hollande však vyjádřil s tímto návrhem nesouhlas.

Marine Le Penová je horkou kandidátkou na post francouzské prezidentky ve volbách v příštím roce, kde by mohla nahradit v současnosti velmi nepopulárního prezidenta Hollanda, kterému klesla mezi Francouzi podpora až pouze ke 14%.

-rh-

2 komentáře

  1. Daniela Ricar says:

    ANO, ten nepricetny aparat, ktery je vydrzovan a financovan vyhradne danovymi poplatniky danych 28 statu (t.j. obcany), musi v te forme, ve ktere se soucasne nachazi, ZANIKNOUT!! Tento aparat zradil a zaprodal jeho zamestnavatele (EU obcany) a za tuto zradu, musi nest patricnou zodpovednost – jeho zruseni!Pozdravy z nemecka, Daniela Ricar

  2. Zelinka says:

    Schenngen je bez hranic impotentní spolek svážející okupanty od Libijských břehů za což by m+l být někdo trestán.Vládní námořnictvo nahradilo převaděče a pomáhají vetřelcům ze států které nejsou v USSAmerokou nastélené – udržované válce.
    Takový chaos – invaze tady ještě nabyly. Za války mělo vše svou logiku řád příčiny – hranice tady to neplatí.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.