Domácí

Multikulturní aktivistka (opět) pobouřila český internet

Jsou to jen dva měsíce, kdy na sebe negativně upozornila multikulturní aktivistka Zuzana Schreiberová, výkonná ředitelka spolku Multikulturní centrum Praha, když na sociální síti uvedla:

„Pomáhat na Hlaváku uprchlické rodině…pak běžíte do luxusního pražského hotelu na galavečeři. Vítejte v mém světě.“ (celý článek viz ZDE)

Nyní na sebe opět negativně upozornila, když na svém profilu zveřejnila video natočené v bruselské čtvrti Molenbeek, kde žije velká muslimská komunita. Ve videu se snaží vytvářet dojem, že tato čtvrť je naprosto bezpečné místo:

Jak to ve skutečnosti vypadá v Molenbeeku?

Molenbeek…není to ta slavná čtvrť, o které se říká, že je NoGo zónou, že se sem policisté bojí chodit i za dne a že zde v podstatě zuří občanská válka? Jak je to ve skutečnosti?

Zveřejnil(a) Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) dne Pondělí 9. červenec 2018

 

Molenbeek jako líheň islámských teroristů

Molenbeek se stal mediálně známý po teroristických útocích v Paříži 13. listopadu 2015 a v Bruselu 22. března 2016 jako líheň islámského terorismu. Z tohoto prostředí pocházejí někteří teroristé, mimo jiné strůjce pařížských atentátů Abdelhamid Abaaoud a Salah Abdeslam, který byl zapojen do přípravy obou teroristických činů.

Dle informací Češky, která v Bruselu dlouhodobě žije a které zazněly na televizi Prima, sice došlo od doby dopadení Abdeslama ke zlepšení bezpečnostní situace, ale jako bezpečnou tuto čtvrť označit nelze, hlavně v nočních hodinách. Video bylo navíc natáčeno poblíž policejní stanice, kde je logicky situace nejbezpečnější.

Neziskovka financovaná z našich peněz

Multikulturní centrum Praha je jedna z mnoha neziskových organizací, které dostávají na svou činnost štědré příspěvky od státu. Jenom v poslední době obdržela tato organizace na jeden ze svých multikulturních projektů státní příspěvek ve výši 450.000 Kč.

-rh-

 

 

 

 

 

One Comment

  1. Pokud se na tu madam podívám,tak nabývám dojmu,že jí opravdu žádné nebezpečí nehrozí.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.