Zahraniční

NOVÁ SPRAVEDLNOST: Nejdříve trestat a potom vyšetřovat?

V minulých dnech jsme byli svědky toho, jak Západ popřel jeden z pilířů demokracie, a to právo na spravedlnost. V případě Sýrie se rozhodl nejdříve trestat a teprve následně vyšetřovat, zda se skutečně stalo to, kvůli čemu přišel “trest”.

Důkazy?

Jediným dosavadním důkazem mají být videozáběry pořízené Západem financovanými tzv. Bílými přilbami a to i přesto, že o hodnověrnosti záběrů existují pochyby.

Vyšetřování

Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) se rozhodla vyšetřit podezření na útok chemickými zbraněmi, ale USA, Velká Británie a Francie na vyšetření nečekaly a předem “ztrestaly” domnělého pachatele.

Co bude následovat?

Západní země, které bezdůvodně napadly Sýrii, nyní nutně potřebují potvrdit dosavadní podezření, aby ospravedlnily svůj útok. A jak to vypadá, za každou cenu.

Již předem začali Američané napadat Rusko s tvrzením, že s údajnými důkazy útoku manipulovalo. Bez toho, že by dosud jediný inspektor OPCW dorazil na místo údajného útoku a něco vyšetřil.

-rh-

6 komentářů

 1. Martin Rubáš says:

  Assad neměl žádnou motivaci k útoku plynem. Naopak teroristé, saudové, vojensko-prlmyslový komplex USA a Izrael ano, takže můžeme přepodkládat kdo je za tím útokem.

  http://www.epshark.cz/clanek/610/ron-paul-tvrzeni-ze-prezident-basar-al-assad-zabiji-vlastni-lidi-plynem-je-totalni-nesmysl

 2. Sven F. Rehulka , Sydney says:

  Soudruhu Rubáši, pouze opakujete mantru mluvčího Ruské Federace. Je od Vás hezké, že věříte tak silně presidentu Assadovi, že dokážete papouškovat slova – cituji : TAKŽE MŮŽEME PŘEDPOKLÁDAT KDO JE ZA TÍM ÚTOKEM – konec citátu ! Vy “předpokládáte, ale doopravdy víte kulový – soudruhu !

 3. Krckova says:

  Pane Rehulko,zustante v klidu a neurazejte soukmenovce.To,ze kazete moralku od protinozcu neznamena,ze jste moudry.

 4. Zdravím do Klokanova, a já už dle vašeho příspěvku na Facebooku myslel, že jste zapomněl česky…

 5. Miroslav says:

  Je nad Slunce jasné, že USA a jeho vazalové v NATO dodávají konvenční a chemické zbraně teroristům ISIL a tzv. “umírněné” opozice v humanitárních kolonách sionisty a filantropa Sorose a USA, Velká Británie, Francie se na těchto dodávkách spolupodílí s cílem svrhnout demokraticky a zákonně zvoleného prezidenta Sýrie Asada, kterého by bez pomoci Ruska už dávno sesadili a zavraždili jako Husajna a Kadafího !!! USA se považuje za ředitele zeměkoule a dle toho jedná a brutálně ohrožuje a likviduje ty co se jim nepodřídí a chrání své národní zájmy a zájmy svého Lidu !!! USA je banditský a vyvrhelský stát a vedou ho zloději, vrazi a váleční zločinci !!! NATO = SS !!! NATO = Nosth Atlantik Terorist Organization !!! Bývalý ministr zahraničí USA Henry Kissinger po prohrané válce ve Vietnamu prohlásil: USA nemá ve světě trvalé přátele a nebo nepřátele, má jen své zájmy !!! Potom ještě dodal: Být nepřítelem USA je nebezpečné, ale být přítelem je smrtící !!! Z toho vyplývá, že USA a vazalskému západu se nedá vůbec věřit, jen si vzpomeňte na 15.3.1939 kdy nás západní mocnosti Velká Británie a Francie zradily v Mnichově svými podpisy pod Mnichovskou smlouvou, kterou podepsaly největšímu fašistickém zločinci všech dob Adolfu Hitlerovi a tím nás odsoudily k následné okupaci v protektorátu Čechy a Morava a vraždění našich lidí německými fašisty a teroristy !!!

 6. Miroslav says:

  Rehulka co tady blábolíš za nesmysle o nějaké mantře, nevíš ty neandrtálče, proč by Asad použil chemické zbraně proti Lidu Sýrie, který ho 100 % podporuje a miluje ?…,ty musíš být hodně zalezlý v té usácké a západní (_!_) když ignoruješ důkazy neviny Asada jsi totálně slepý a hluchy a tvé IQ je na nule !!! Kolik ti dávají agenti CIA za ty tvé mantry a fantasmagorie ??? !!!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.