Repro: YouTube

Repro: YouTube

Domácí

Policie dnes tvrdě zasáhla proti demonstraci v Praze

Dnes se konala v Praze demonstrace proti islamizaci, politikům, médiím a neziskovým organizacím, které se zúčastnilo několik set lidí. Policie však proti demonstraci tvrdě zasáhla s pomocí tzv. těžkooděnců.

Akci svolalo hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie, podpořila ji také Dělnická strana sociální spravedlnosti. Předseda Národní demokracie Adam A. Bartoš ve svém projevu kritizoval vládu, která podle něj občany již několikrát podrazila, jako příklad uvedl dohodu EU s Tureckem o řešení migrační krize. Ta předpokládá, že běženci, kteří připlují z Turecka a v Řecku nedostanou azyl, budou vráceni do Turecka. Za každého Syřana mezi nimi má EU přijmout přímo z Turecka syrského uprchlíka s nárokem na azyl.

Šéf Národní demokracie prohlásil, že kvůli této dohodě se budou běženci dál dostávat do Evropy. “To už není jenom nějaká liknavost nebo neschopnost vlády, to už je vědomé budování rozvratu země. To je vlastizrada,” řekl Bartoš. Bezprostředně po těchto slovech ho policisté zadrželi a odvedli pryč.

Před 15:00 organizátoři akce vyzvali účastníky k rozchodu. Lidé odejít nechtěli a dav se vydal na pochod Prahou, a to k policejní budově v Bartolomějské ulici. Tam je policie vyzvala, aby akci ukončili, nebo proti nim zakročí.

-rh-

6 komentářů

 1. Daniela Ricar says:

  Nase zahranicni komunity JSOU ZDESENE! Od kdy jsou na radne prihlasene demonstrace v tzv. demokracii “nasazovani” po zuby ozbrojene oddily policie? Jak je mozne, ze jsou zatykani recnici za jejich projev? Zacina v ceske republice “FASISTICKY REZIM”? DOPORUCUJEME PODAT TRESTNI OZNAMENI NA ZODPOVEDNE OSOBY (hrube zneuziti pravomoci verejneho cinitele)!! Dale podat civilni zaloby na uhradu skody, atd. Cesky narode NEDEJ SE ZOTROCIT!

  TUPS Bürgerinitiative – nemecko

 2. Ty samopaly?????

 3. Štefan Hluchý says:

  Souhlasím s vámi policajti budou bránit černý šmějdy,ale nás budou dál buzerovat.Ano toto už není demokracie,ale diktatura.

 4. Petr z Frýdku says:

  Přijde čas, kdy se i ti policisté naserou, odhodí zbraně a vys.rou se na své nadřízené typu herce Stropnického, který má modrou knížku…. Dopadne to jako v Irsku. A to v tom lepším případě!

 5. Anonym says:

  Vemte si je všechny domů a když vás znásilní nebo na vás spáchají jiné násilí tak prosím nechoďte na PČR. Děkuji

 6. Asi se prestehuji na Slovensko,pac tam je lid a vláda spolecne proti migraci a maji koule to EU rict

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.