Slonková s Kubíkem začínají být synem Babiše posedlí. Opět jej chtěli obtěžovat ve Švýcarsku. Hrozí jim tam stíhání.

Domácí

Slonková s Kubíkem začínají být synem Babiše posedlí. Opět jej chtěli obtěžovat ve Švýcarsku. Hrozí jim tam stíhání.

Reportéři Televize Seznam se posouvají stále dále ve své umanutosti synem Andreje Babiše. Staví se do role jeho pseudozachránců. Na základě e-mailů, které od něj údajně obdrželi, se vydali opět do Švýcarska, aby opět obtěžovali jak jeho, tak jeho matku Beatrici Babišovou. Uvádí to ve svém článku server Seznam Zprávy (viz ZDE).

Noční bušení na dveře?

Reportéři v článku uvádějí, že do bydliště Babišova syna dorazili údajně v pátek 16.11. po půlnoci. Tvrdí, že v tuto dobu Babiše již kontaktovat nechtěli, nicméně časově se tato informace nápadně shoduje s informacemi premiéra Babiše o tom, že na byt ve Švýcarsku buší cizí lidé.

Nové e-maily?

Slonková s Kubíkem ospravedlňují svůj postup údajnými novými e-maily, které měli od Babiše mladšího obdržet. Pravdou zůstává, že originály jakýchkoliv e-mailů zatím nikde neukázali, protože to, co bylo zveřejněno, jsou pouze opisy. Každý, kdo používá elektronické poštovní programy dobře ví, jak vypadá originál e-mailu.

Ve Švýcarsku jim hrozí stíhání

Slonkovou a Kubíka v jejich opakované snaze o kontaktování Babiše mladšího a jeho matky zarazil během pátku až švýcarský právník zastupující zájmy Babišovy rodiny, který je upozornil, že pokud ihned neukončí nezákonné natáčení, budou čelit ve Švýcarsku trestnímu stíhání.

-rh-

2 komentáře

  1. Kabinetní ukázka, kam až může zajít zhrzená profesní umanutost, podpořená vidinou mediálního úspěchu. Pak jdou stranou všechny normy a ,,demokratická” veřejnost je v jejich konání ještě farizejsky podporuje.

  2. Příteli lidstva a pravdy, který přihlíží otevřenému boji světla s temnotou, je mocnou útěchou, že pravda nakonec zvítězí. Ten čas ovšem nemůžeme znát a určit, ale je již zárukou vítězství, když jsou síly temnoty přinuceny přijmout otevřený boj na veřejnosti. Síly temna milují příšeří a jsou poraženy v okamžiku, kdy jsou přinuceny vystoupit na světlo.”

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.