George Soros; Foto: Jeff Ooi

George Soros; Foto: Jeff Ooi

Ekonomika / Zahraniční

Spekulant-miliardář George Soros zahájil útok na Rusko

“Putinovu režimu v roce 2017 hrozí bankrot, jelikož bude muset splatit velkou část zahraničních půjček,” prohlásil George Soros.

V roce 2016 hlavní světoví investoři i nadále ukládají svá finanční aktiva do fyzického zlata. V posledních několika letech jsou hlavními kupci zlata Čína, Indie a Rusko. V této souvislosti je velmi zvláštní prohlášení učiněné finančním spekulantem George Sorosem ohledně údajně předpokládaných problémů Ruska v roce 2017.

Ve skutečnosti, jak uvádí západní média, “Soros, který přemisťuje svá aktiva z akcií a jiných finančních nástrojů do zlata, se snaží vyprovokovat paniku s cílem zhroucení rublu. Je těžké uvěřit, že to dělá jen pro podnikání.”

-rh-

3 komentáře

  1. Jarek* says:

    Těch blábolů, co z toho zoufalého monstra vypadlo bylo tolik, že se tomu dnes dá jen smát.

  2. Vypadá jak imperátor z Hvězdných Válek,a všichni víme jak dopadl že ?? 🙂

  3. Soros je cely podelany strachy .Kolem neho se vse hrouti jako s karet a on kvici strachy o svuj nahrabany majetek ze se mu rospadne z dolaroveho krachu a Putinove premeny jinou svetovou menou.Takovych vyjicich selem je v USA vice .Maji rospad jak ekonomicky tak politicky .Hrozi v USA obcanska valka ve volebni kapani a Soros se trese jako v zimnici ze strati sve nakradene monopolni zjisky proto kalkuluje a dava si nadeji ze Rusko zkrachuje.Ale naopak s natlaku NATO a sankci proti rusku prestane vinou zapadu rusko platit sve dluhy a nikdo ho neprinuti to delat .Na to ma rusko pravo.Jestli zapad bude chtit od ruska platit musi sankce zrusit a NATO couvnout a umoznit rusku otevrit spolecnou ekonomiji pro proudeni kapitalu a financi.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.