Zahraniční

Starosta Kyjeva Kličko vyjádřil obavy o připravenost Ukrajiny na topnou sezónu

Vitalij Kličko vyjádřil obavy o průběh topné sezóny v rámci nejbližší zimy v souvislosti s ekonomickými problémy ukrajinských energetických společností, které vytápění zajišťují.

“Přípravy na topnou sezónu jsou v ohrožení, protože účty až 104 energetických společností na celé Ukrajině jsou zablokovány v souvislosti s jejich úpadkem”, prohlásil Kličko. “Je zde vážné nebezpečí, že lidé zůstanou v zimě bez tepla”, dodal.

V souvislosti s kritickou ekonomickou situací na Ukrajině, v důsledku které dochází k hromadným kolapsům celých odvětví ukrajinské ekonomiky, se již obrátily mnohé místní samosprávy se žádostí o pomoc na centrální státní orgány v Kyjevě.

-rh-

2 komentáře

  1. Kyjev sa nebude zaoberať problémami svojich občanov, súdruhovia ŽidoFašisti v Kyjeve snívajú znova o rozpútaní vojny na Dombase a zabíjaní deti ruskej národnosti za čo ich Brusel a Pentagón vyznamená, že našli dôvod ako rozpútať voči Rusku vojnu zo strany fašistov z NATO, ktorí si neuvedomujú, že touto vojnou by upálili všetko žive na suší našej planéty -!!

  2. Sláva Ukrajině says:

    V kruté zimě bude Ukrouše bude hřát svoboda a demokracie. A možná tak bude i pořádně horko.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.