Domácí

TOP09 angažovala do voleb vědmu

Jak bylo tento týden oznámeno, strana TOP09 angažuje na své kandidátce některé předáky ministrany LES bývalého ministra Martina Bursíka. Jedním z nich je také dokumentaristka Olga Sommerová, která se v nejnovějším rozhovoru pro Právo (viz zde) označila dokonce za “vědmu”…

Spojenectví Bursíka s Miroslavem Kalouskem se datuje již od doby jejich společného členství v KDU-ČSL. Kalousek využívá Bursíka účelově opakovaně s nadějí, že má ještě nějaký vliv na ekologicky smýšlející voliče.

Místopředsedkyní Bursíkovy ministrany LES je od jejího založení právě Sommerová, která se nyní díky tomu dostala na kandidátku TOP09. Zoufalý Kalousek doufá, že tak alespoň trochu zlepší vyhlídky TOP09 na úspěch v blízkých parlamentních volbách.

Sommerová, kdysi známá dokumentaristka, se nyní živí již jen kšefty přihranými kamarády podporujícími TOP09 z České televize. V jejích 67 letech se na ní pravděpodobně začínají projevovat degenerativní stařecké změny, ze kterých asi pramení i její přesvědčení o tom, že je “vědma”…

-rh-

2 komentáře

  1. Top 09 se vyznačuje osobnostmi na kterých je mooc znát, Jak moooc potřebují být na výsluní! Za jakoukoliv cenu !? Paní Somerová;už si Vás nevážím !!

  2. Prof. Fischer says:

    Nase zahranicni komunity maji ten dojem, ze se v ceske republice tzv. politici naprosto zblaznili!! Hur to jiz nejde! Doporuceni na ceske obcany – jedina volitelna strana, ktera jeste muze “zachranit” naprosty politicky propad ceskeho statu, je “SPD – pan Okamura”! Tzv. etablovane,jsou zaprodana verbez, ktera je schopna za penize prodat i “vlastni deti”!!!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.